Зяньковецький дошкільний навчальний заклад «Ялинка» – заклад загального типу

Виховання – велика справа: воно вирішує долю людини.

В. Белінський                        

Творче кредо: Успіх це талант, ідея та енергія

Метою роботи нашого ДНЗ є: забезпечення ціннісного розвитку дитини шляхом створення розвивального предметно-ігрового середовища, яке забезпечує гармонійний розвиток дитини, створює емоційну позитивну атмосферу в групі, привчає дітей до самостійних ігор з поступово ускладнюючим змістом.

Пріоритетні завдання:

  • створення оптимальних умов для особистісно-зорієнтованого навчання і розвитку творчої особистості дитини;
  • розвиток у дитині духовності як головного начала в структурі особистості;
  • особистісне зростання дошкільнят через сучасні підходи до розв’язання проблем готовності дітей до школи.

Заклад функціонує з 1965 року. В одному приміщенні, побудованому з двох фінських домиків, одночасно розмістилися і ясла – садок, і колгоспна контора.

В 1971 році контору перенесли у нове приміщення і відтоді все приміщення було виділене під дитячий садок, який відвідували діти, починаючи віку (1 рік) до 7 років.

З дітьми працює вихователь Фурман Галина Миколаївна, освіта середня спеціальна, Хмельницьке педагогічне училище, 9-тарифний розряд.

В наш час в закладі функціонує одна різновікова група. Загальна площа внутрішніх приміщень – 260 кв.м., загальна площа земельної ділянки – 670 кв.м., в тому числі для ігор та занять – 81 кв.м.

Режим роботу закладу – 9 годинний.

Територія дошкільного закладу має естетичний вигляд, достатньо озеленена, огороджена. На майданчику створено умови щодо безпеки життєдіяльності навчально-виховного процесу.

Саме приміщення і зовні і всередині також відповідає санітарнім вимогам. Групові кімнати естетично оформлені.

В закладі систематично проводяться дні відкритих дверей для батьків, круглі столи, театрально-розважальні заходи, календарно-обрядові свята.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.