Тиждень безпеки дитини в Зяньковецькому НВК з 20.11. по 24.11.2017 року

Як же, хочеться усім нам, дорослим, уберегти своїх дітей від неприємностей, захистити від небезпеки, яка очікує на них недосвідчених і цікавих, на кожному кроці. Але чи можливо щохвилини бути поруч? Звичайно ні… Вихід один – навчити  учнів (вихованців) правил безпечної поведінки, сформувати у них відповідні навички,щоб двони могли почуватися  безпечно.

На виконання  листа відділу освіти Деражнянської РДА від 16.11.2017 «Щодо проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини» , в Зяньковецькому НВК з 20.11 по 24.11 2017 року пройшов  «Тиждень безпеки дитини». Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є покращення якості освітньої  роботи  з питань особистої безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля ; вироблення в учнів (вихованців) умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій; пропаганди здорового способу життя серед дітей та їх батьків. Під час підготовки до «Тижня безпеки дитини» проведено ряд заходів:

  • поповнено методичний кабінет матеріалами з Безпеки життєдіяльності ;
  • перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності ;
  • оформлено куточки «Безпеки дитини» на кожному поверсі НВК та в дошкільному підрозділі;
  • підготовлено і оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Безпека життєдіяльності дитини».

Педагогічний колектив  працював за такими напрямами:

  • Дитина і здоров’я
  • Безпека на дорозі
  • Вогонь -добрий, вогонь-злий
  • Небезпека і дитина

Цікавим і урочистим стало  відкриття «Тижня безпеки дитини» в нашому НВК, де була показана гра – розвага  «Хай вогонь в серцях палає, а пожеж  хай не буває»

На протязі тижня  за допомогою  інтегрованих занять,  розв’язування умовних проблемних ігрових ситуацій на закріплення правил безпечної поведінки вчителі,вихователь закріпили уявлення дітей про безпечні та небезпечні предмети, удосконалили вміння безпечної поведінки на воді, на вулиці, в транспорті. Робота проводилася згідно плану проведення Тижня безпеки. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Учні (вихованці) добре засвоїли норми та правила безпеки.

Класовади 1-4 класів Варгата Ф.А.,Мартинюк Л.А.,Багрій М.А.,Янковська М.П. організували цікаві заняття-розваги:»Будьмо на дорогах обережні»,»Транспорт»,»Щоб не сталося біди», «Будь обережним», « Як  від лиха вберегтися». Проведено дидактичні ігри «Як я себе врятую», «Чого не можна робити», «Повідом про пожежу».

Ми розуміємо , що ефективність роботи з питань безпеки життєдіяльності дитини значною мірою залежить від позитивного прикладу дорослих, тому велику увагу приділяємо роботі з батьками. Під час «Тижня безпеки» було використано такі форми роботи: усні журнали «Як правильно організувати спілкування», «Дитина на вулиці»; бесіди «Як убезпечити дитину вдома», «Роль батьків у формуванні в дітей навичок дотримання правил безпечної поведінки», « Безпека дитини – радість родини».

Заходи, які були проведені з 20.11-по 24.11.2017 року дали змогу учням (вихованцям) і дорослим одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до здоров’я свого та оточуючих людей.

В плануванні, організації , участі в заходах, присвячених»Тижню Безпеки»приймали активну участь всі педагогічні працівники НВК.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.