Новорічні свята в Зяньковецькому НВК

Новий рік! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.

Саме так проходили свята у Зяньковецькому НВК.

Розпочалося все із активної праці школярів у «Майстерні Діда Мороза», учні молодшої, середньої і старшої вікової категорії прикрасили класи новорічними сніжинками, що додало святковості під час проведення заходів. (учнівське самоврядування)

Новорічні свята в Зяньковецькому НВК

Дні Новорічного настрою, що розпочалися 21 грудня запам’яталися учням 1-4 класів та вихованцям дошкільного підрозділу, які першими розпочали парад новорічних святкувань. «Новорічний калейдоскоп» під такою назвою пройшов відкритий виховний захід у 1-4 класах.(підготували учні 1-4 класів, класоводи: Варгата Ф.А., Мартинюк Л.А., Багрій М.А., Янковська М.П.) та свято «Ялинка завітала до нас у гості» підготували вихованці ДНЗ , вихователь Фурман Г.М. і помічник вихователя Охоцька Д.С.

Новорічні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічних дійствах стали учні 5 та 6 класів класів під керівництвом Гуцал А.С. та Вох І.А. 22 грудня пройшов новорічний  вечір відпочинку для учнів 7-11 класів, на яких учні представляли театралізовані вистави, проводили конкурси, співали і танцювали.

Закінчився парад новорічних святкувань 22 грудня. Завдяки педагогам і вихованцям школи учні 1-11 класів змогли поринути у світ казки, прийняти участь у хороводах, естафетах і конкурсах. На святкуванні був присутній сільський голова Зямляков В.П. привітав усіх з Новим роком і пригостив учнів новорічними солодощами.

Цьогорічні свята запам’ятаються як дітям, так і вчителям нашого НВК.

Вох І.А., заступник директора з навчально-виховної роботи.

Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.